044 590-15-00 Центр. офис
050 428-04-58 Интернет магазин
050 480-60-64 Учебный центр
050 393-63-38 Сервисный центр


О компании   Доставка/оплата   Клиенты
Отложенные – 0 товаров


Наши партнеры

Все партнеры


Статьи


Торгово-медицинский центр Медтехника в Киеве: пр. Победы 9/47,
тел. (044) 590-15-00 (м. Вокзальная)
Учебный медицинский центр
050-480-60-64


Сейчас на сайте: 85 гостей, 0 пользователей.

Як не платити за оголошення про продаж бу товарів на NaviStom завдяки фірмі «Укр-Медмаркет»

14 января 2020 г.

Якщо ви хочете продати бу стоматологічне обладнання, інструменти чи меблі, розмістивши оголошення на сайті NaviStom, зверніть увагу, що фірма «Укр-Медмаркет» надає можливість зробити це безкоштовно! Ви можете розмістити до трьох Звичайних оголошень на період 33 дні, а потім продовжувати дію вашої пропозиції на наступні періоди, доки не знайдете покупця.

Додаючи оголошення, оберіть рубрику і напишіть максимально інформативний заголовок: вкажіть назву бренду, моделі, призначення товару. Напишіть текст оголошення, вказавши важливі характеристики обладнання чи інструментів, які продаєте: рік випуску, наскільки активно використовувався цей товар, як часто ремонтувався чи не підлягав ремонту взагалі, це товар бу з Європи чи з України, чи він ще на гарантії. Далі обов’язково поставте галочку в чекбоксі «БУ». Додайте побільше якісних фото товару, на яких гарно видно, в якому стані він знаходиться. Вкажіть ціну, обравши валюту: гривню, долар чи євро. Якщо вкажете ціну в євро чи доларах, вона буде автоматично перераховуватись в гривню, залежно від того, який курс ви оберете: Нацбанку, Міжбанку, комерційний чи власний, який можна встановити у вашому особистому кабінеті.

Також вкажіть, як потенційний покупець може з вами зв’язатися: лише дзвонити, лише писати, дзвонити і писати. Всі повідомлення будуть приходити на електронну пошту, яку залишите при реєстрації, тому вказуйте лише активну адресу, яку регулярно перевіряєте, щоб покупець міг відразу отримати вашу відповідь. Після заповнення всіх полів натискайте на кнопку «Далі» і на сторінці вибору статусу оголошення обирайте той, який вам до вподоби. Протягом всього 2020 року «Укр-Медмаркет» надає можливість публікувати до трьох Звичайних оголошень з товарами бу без оплати!

Якщо ж захочете, щоб вашу пропозицію було опубліковано в рубриці вище Звичайних оголошень, обирайте статус ТОР або VIP, але в такому випадку вам доведеться оплатити за обраний статус. Також платними є функції з публікації оголошення з вашим товаром на сторінці NaviStom в Facebook, підняття вгору списку та рамки, яка зробить вашу пропозицію найпомітнішою.

Якщо ви продали певний бу товар і хочете продати інший, видаліть оголошення з проданим обладнанням чи інструментами та додайте нове, щоб не виходити за рамки ліміту трьох Звичайних безкоштовних оголошень.      

Бажаємо вам вдалих покупок і продажів на NaviStom у 2020 році!

Просмотров: 742
Як не платити за оголошення про продаж бу товарів на NaviStom завдяки фірмі «Укр-Медмаркет»

^